Розширення балкона в Харкові

Расширение балкона

Яким би не був просторим Ваш балкон, відмовитись від зайвих сантиметрів простору на балконі навряд чи хтось зможе.
Розширення балкона, дозволять збільшити площу квартири на кілька квадратних метрів, після розширення, балкон стане значно міцнішим, оскільки буде зварений металевий каркас надійно закріплений до стін будинку, виносне скління або балкон з виносом, також значно збільшують огляд і збільшує обсяг приміщення. До всіх плюсів варто додати оригінальний вигляд виносного балкона.

 

За допомогою розширення можна додати невелику площу чи об'єм до вашої квартири!

Розмір та технології розширення

 

Збільшення балкона виконується за каркасною технологією. Каркас виготовляється з металопрокату шляхом зварювання між собою швелера, металевого куточка або профільних труб. Розмір виносу на балконі в кожному випадку носить індивідуальний характер, але якщо говорити про середні цифри, то це, як правило, 25-50 см, виконують винос скління за спеціальною технологією за допомогою зварювання каркаса виконаного із сталевих профільних труб завтовшки не менше 2мм або сталевого куточка, кріплять до верхньої та нижньої плити а також до стін з подальшим зварений каркас покривається ґрунтувальною фарбою.

Способи виносного скління.

Винос по підвіконню

Расширение балкона по подоконнику

Розширити об'єм балкона, (не збільшуючи площу підлоги) можна двома способами: зробивши винос "на косу" від нижньої плити підлоги до основи балконної рами відступивши від парапету 20-30 см вперед або в сторони "човником" і тим самим розширивши ширину підвіконня (по підвіконні) до 35-40 см, або можна отримати ті ж результати зваривши каркас на балконі "косинкою" від стійок парапету на ті ж 20-30 см.

Такі варіанти каркасів дозволяють збільшити внутрішній простір на балконі або лоджії на 0.20-0.35 м збільшивши площу стелі, при цьому підлога залишається незмінною.

Також можна розширити площу підлоги шляхом встановлення додаткових несучих частин поверх нижньої плити балкона з урахуванням виносу вперед і в сторони на 20-50 см тобто по підлозі таким чином збільшивши площу квартири.!

Розширення по підлозі

 

Такий спосіб збільшення балкона передбачає встановлення додаткових консолей довжина яких перевищує ширину балкона на 20-50 см. Всі стадії роботи зі збільшення площі підлоги можна побачити в нашій фотогалереї.

Як декорація видимих частин каркаса проводиться попередньо заклавши утеплювач, внутрішня та зовнішня обшивка балкона. Оздоблювальні роботи додадуть Вашому балкону закінченого вигляду.

Скління балконів і лоджій з виносом стане втіленням Ваших бажань, розширить вашу квартиру, покращить огляд і підкреслить Ваш соціальний статус, а майстерність наших фахівців, які мають великий досвід, дозволить Вам звести всі клопоти з ремонту балкона до мінімуму, оскільки вони виконують весь комплекс робіт пов'язаних з оздобленням балконів під ключ.

 

 

 

Ремонт, розширення балкона